Програма “Про головне” з Генеральною директоркою Одеської Опери Надією Бабіч (ТРК ГРАД)

Одеська Опера - найкраща! Ми в цьому переконані, як і тисячі відвідувачів нашого театру, що стали його пошановувачами назавжди!

Але, скільки б разів ви не приходили до театру, кожна нова зустріч з ним - відкриття нової сторінки його життя, і це - невичерпна скарбниця...

"Що відчуває директор театру, кожного дня приходячи в цей Храм Мистецтва? - Вдячність, любов і величезну відповідальність!"

Захоплюючі історії та роздуми про сьогодення і майбутнє театру в незвичайній екскурсії за лаштунками Одеської Опери разом з Генеральною директоркою Надією Бабіч у першій програмі "Про головне" від наших друзів і партнерів ТРК ГРАД.

Далі буде!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден