У театрі пройшов перший міжнародний диригентський майстер-клас Оксани Линів

З 27 по 30 жовтня 2021 року вперше в історії Одеського національного академічного театру опери та балету відбувся І диригентський майстер-клас видатної диригентки, головної запрошеної диригентки театру Оксани Линів (Україна, Австрія, Німеччина).

У заході, який проводився із дотриманням усіх карантинних обмежень, взяли участь молодi диригенти з України, Естонії, Франції.

Майстер-клас організований з ініціативи генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабiч, і став однією з нових традицій, реалізованих ОНАТОБ цього року.

30 жовтня молодим диригентам було вручено іменні сертифікати безпосередньо на сцені театру. Учасники майстер-класу одностайно відзначили – досвід був безцінним!

Майстер-клас в Одеській Опері став першим для Оксани Линів і це не випадково, оскільки саме в ОНАТОБ вона здійснила свої перші постановки опер – «Паяци», «Алкід», та балетів – «Таємниця Віденського лісу», «Дон Кіхот» ‎(2008-2013 рр.)

«Диригентський воркшоп із щоденними 7-годинними заняттями, оркестром Одеської національної опери та солістами дозволив молодим диригентам відкрити для себе нові можливості та, я дуже сподіваюсь, запалив їх на нові пошуки та опанування майстерності такої захоплюючої та відповідальної за своєю важливістю та складністю професії диригента», – вiдзначила Оксана Линiв у фейсбуцi.

Мастер-класс Оксаны Лынив в Одессе
Мастер-класс Оксаны Лынив в Одессе
Мастер-класс Оксаны Лынив в Одессе
Мастер-класс Оксаны Лынив в Одессе
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден