Привiтання з Міжнародним Днем театру

Цьогоріч ми відзначаємо День театру в умовах війни. Театри завжди були на передовій як рупори думок, як вихователі національної свідомості, як дороговкази, які вказують вірний шлях. Так залишається і сьогодні. Попри те, що діяльність українських театрів призупинена і деякі з них знаходяться під ракетними ударами, їх голос звучить!

Звучить і Одеська Опера! Артисти театру сьогодні щоденно захищають суверенітет держави, допомагають в обороні міст і займаються волонтерством. Та попри все вони залишаються митцями, які прагнуть повернутись до мирного, творчого життя.

«Наші митці, які сьогодні мистецьким десантом висадилися в Одеській національній опері, намагалися зробити свято і виконали невелику концертну програму, як подарунок і привітання для усіх людей, які причетні до театру, а до театру має відношення весь світ…» - генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч.

Найголовніше побажання для усіх театрів світу та усіх творчих колективів - побажання миру! Буде мир - буде натхнення, музика, вистави, прем‘єри, глядацькі усмішки і оплески!

З Днем театру!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден