Опера Дж. Пуччіні «Богема» iз запрошеним солістом Тарасом Бережанським

5 лютого в театрі відбулась опера Дж. Пуччіні «Богема». Цього вечора, вперше на сцені Одеської Опери, виступив запрошений артист, провідний соліст Львівської національної опери, знаний на світових сценах бас — Тарас Бережанський. У творчому доробку соліста партії Аттіли, Коллена та Спарафучіле в Сіднейській опері, Спарафучіле в Оперному театрі Північної Ірландії, Короля Рене на фестивалі Опероза в Чорногорії, Геркулеса в Королівській опері Версалю, Захарії в «ДойчеОпер Берлін» та ін. Попри чисельну кількість виступів на сценах провідних театрів, у митця була мрія виступити на сцені Одеського академічного театру опери та балету. Тож 5 лютого Тарас Бережанський дебютував на омріяній сцені у партії Коллена. Щиро вітаємо зі здійсненням мрії та початком творчої співпраці з колективом театру! Бажаємо подальших творчих звершень та натхнення!

Під орудою диригента Ігоря Чернецького, незабутні враження глядачам дарували артисти оркестру, хору, дитячого хору «Перлини Одеси» та віртуозний зірковий склад солістів: заслужений артист України Владислав Горай, народний артист України Василь Навротський, Марина Наймитенко, Надія Сичук, Богдан Панченко, Василь Добровольський, Денис Хотячук та стажист Олексій Фатєєв.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден