Вітаємо колектив Одеської Опери з блискучою прем’єрою балетів – «Болеро» Моріса Равеля та «Жар-птиця» Ігоря Стравінського!

7 і 9 листопада в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулися прем’єри балету «Болеро» на музику Морiса Равеля та оновленої версії балету Ігоря Стравiнського «Жар-птиця». У зв’язку з встановленням карантину та запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів, спричинених COVID-19, прем’єри вистав пройшли без глядачів.

Але прем'єра - це неповторна мить тріумфу в оплесках (хоча і віртуальних)!

На сцені відбулися не просто вистави, а дійсно унікальні події. Зусиллями митця, талановитого хореографа Георгія Ковтуна відродився характерний балет – «Болеро» Моріса Равеля; а також сучасна версія балету «Жар-птиця» Ігоря Стравінського – справжнє видовище навіть для найвибагливішого глядача.

Від щирого серця вітаємо всіх, хто щодня докладав неймовірних старань для того, щоб сталося диво:

Берегиня театру  –  генеральна директорка - художня керівниця Надія Бабіч;

Маестро В’ячеслав Чернухо-Воліч та Віталій Ковальчук, під орудою яких звучить неймовірний оркестр;

Балетмейстер-постановник - народний артист Республіки Татарстан, заслужений діяч мистецтв Росії Георгій Ковтун;

Керівник балету – заслужений артист України Гаррі Севоян;

Неперевершені солісти: заслужена артистка України Катерина Кальченко, заслужений артист України Сергій Доценко, заслужений артист Республіки Молдова Володимир Статний, Станіслав Скриннік, Ольга Воробйова, Павло Гриць, Станіслав Варанкін, Віктор Томашек, Анастасія Черняк, Даніїл Пащук, Денис Черняк, Дмитро Шарай, Катерина Бурдік;

Заслужені художники України Євген Гуренко та Сергій Васильєв;

Всі артисти, репетитори, концертмейстери і працівники театру.

Bravi! Bravi! Bravissimo!

Запрошуємо вас на перегляд запису прем’єри балету «Болеро» на YouTube-каналі театру.

Афиша - Болеро Равеля, Жар-птица Стравинского
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден