Єлизавета Савіна вперше виконає Угорський танець у “Лебединому Озері”

Сьогодні, 20 серпня у балеті Петра Ілліча Чайковського Лебедине Озеро, який пройде під керівництвом заслуженого артиста України Ігоря Шаврука, Єлизавета Савіна вперше виконає Угорський танець (у парі з Денисом Васильєвим).

Солісти у цьому спектаклі

Одетта/Оділія: Олена Добрянська, Зігфрід: Станіслав Скриннік, Ротбарт: Руслан Талiпов, Блазень: Віктор Томашек, Pas de trois: Анастасiя Корно, Олександра Воробйова та Даниїл Пащук, Іспанський танець: Христина Ветчинкiна, Олена Пономарьова, Крiстiан Нiкулиця та Дмитро Бартош, Неаполитанський танець: Софія Гатило та Роман Лобкін.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден