СЕЗОН ЗАКІНЧІВСЯ – ХАЙ ЖИВЕ НОВИЙ СЕЗОН!

Третій прем’єрний показ «Катерини» у суботній вечір  гідно завершив 212-й театральний сезон! Він був незвичним і важким  та отримав гіркий і відповідальний статус «Сезону воєнного часу». З перших днів повномасштабного вторгнення музиканти, артисти, співробітники театру встали пліч-о-пліч на захист України. Частина з них вступили до лав ЗСУ та Територіальної оборони, інші – залишилися працювати в театрі, тримаючи оборону на мистецькому фронті,  активно долучилися до волонтерства. І тривала робота, і не припинялася творчість. І як результат – єдина в Україні прем’єра, що готувалася та побачила світ під час війни – «Катерина» Олександра Родіна. І ось, 8 жовтня,  під гучні оплески піднесеної зали світова прем’єра закрила сезон в Одеській опері.

 В цей знаковий вечір, під орудою головного диригента В’ячеслава Чернухо-Воліча, свою творчість глядачами дарували артисти оркестру, хору, дитячого хору «Перлини Одеси», солісти опери - заслужені артисти України Олена Стародубцева, Дмитро Павлюк та Владислав Горай, Юлія Терещук, Олександр Прокопович,  Аліна Ворох, Олександр Стрюк, Юрій Дудар, Катерина Лян та солістка оркестру Катерина Корягіна. Не обійшлось і без прем’єрних виступів. В партії Веснянок вперше постала артистка хору Юлія Тимакова, а в партії Смерті майстерно перевтілився артист балету Крістіан Нікулиця. З побажаннями нових творчих відкриттів щиро вітаємо  дебютантів та всіх артистів Театру!

Віримо, що із новим  213-им сезоном розпочнеться новий, плідний етап мистецького життя!

Фото Володимир Екимбашян

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден