Сьогодні, 9 березня 2021 року, ми відзначаємо 207-му річницю з дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня 2021 року, ми відзначаємо 207-му річницю з дня народження Тараса Шевченка. Вплив творчості Кобзаря на формування українського культурного коду важко недооцінити. Навіть в 21 столітті Шевченко залишається тим камертоном, який допомагає настроїти частоту звучання душі сучасної української культури. Він залишається сучасним та актуальним для глядачів та читачів нових поколінь.
‌Він надихає митців. Невдовзі Одеська Опера буде мати честь запросити своїх шанувальників на світову прем'єру опери "Катерина" відомого композитора Олександра Родіна. Той факт, що хрестоматійний твір Кобзаря надихнув сучасного композитора, говорить сам за себе.
‌Митці живі, поки їх твори знаходять відгук у серцях людей. Шевченко є водночас і класиком, і нашим сучасником- зрозумілим і близьким.
‌З днем народження, Тарасе!
Возможно, это иллюстрация (один или несколько человек)
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден