СОЛІСТИ ОДЕСЬКОЇ ОПЕРИ ЗАПРОШЕНІ ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ В ПАРИЖІ

З 23 по 28 листопада у Парижі проходитиме мультидисциплінарний фестиваль «Східні вихідні» («Week-End a l'EST»). Це щорічний масштабний захід, що відбувається з 2016 року в один із вікендів листопада. Фестиваль вважається помітною подією європейської культурної дипломатії.

У 2017 році «Week-End a l'EST» запрошував до участі представників міста Київа. Цього року український культурний сектор, на запрошення французької сторони, представлятимуть одесити, зокрема солісти Одеської опери.

У концертній програмі, присвяченій українській музиці, візьмуть участь заслужений артист України В’ячеслав Горай, Юлія Терещук, Аліна Ворох, Віталій Білий, Ігор Парада.

Впевнені: Одеський національний академічний театр опери та балету гідно та яскраво представить Україну на європейському культурному форумі у Франції

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден