СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА ОПЕРИ «КАТЕРИНА»

Прем’єра опери О. Родіна “Катерина” відбудеться 17 та 18 вересня.

Це наймасштабніша за часів незалежної України постановка театру. Ідея створення унікального сучасного оперного твору належить генеральній директорці-художній керівниці Одеської Опери Надії Бабіч:

«Більше тридцяти років на сцені нашого театру йшла вистава «Катерина» Миколи Аркаса за однойменною поемою Тараса Шевченка. Повинна сказати, що вона полюбилася глядачеві і завжди добре сприймалась. Але новий час й новий глядач викликали необхідність пошуку новітніх ідей та їх втілення. Отже, я звернулась до сучасного українського композитора Олександа Родіна (автора музики і лібрето) з проханням, взявши за основу класичний й улюблений твір – поему «Катерина» Кобзаря, «розповісти» мовою митця XXI століття історію про кохання і зраду, вічні людські цінності. Я вдячна кожному, хто доклав своє натхнення й талант у здійснення такої важливої для України і світу мистецької події!»

Придбати квитки на прем'єру: https://operahouse.od.ua/events/kateryna-vs/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден