Брифінг з нагоди концерту до Дня народження Одеської опери

Спікери - головний диригент В’ячеслав Чернухо-Воліч та всесвітньо відомий піаніст Борис Блох розповіли про програму, яку підготували до Святкового вечора. «З самого дитинства оперний театр був для мене особливим. Мені пощастило працювати художнім керівником театру з 2014 по 2016 роки. І якщо мене запитають, який театр є моїм улюбленим, я відповім - Одеський театр опери та балету!», - розповідає Борис Блох. - «До Дня народження я підготував особливу програму - обрав твори композиторів, які на арені світової фортепіанної класики вважаються найважливішими - Моцарта, Шумана та Шуберта. Мені здається, що саме ця музика відповідає настрою, коли "душа з душею розмовляє...".

Головний диригент В’ячеслав Чернухо-Воліч підкреслив, що Одеська опера невдовзі представить глядачам прем'єру - балет «Шахеразада» М. Римського-Корсакова, а завтра пролунає симфонічна сюїта «Шахеразада» у виконанні оркестру - неймовірно складний твір, в якому майже всі лідери кожної групи в оркестрі мають своє соло. Для виконання цього шедевру світової симфонічної музики потрібно мати високий рівень майстерності. Ми насичено працювали два тижня поспіль, тож радо запрошуємо вас на концерт і сподіваємось, що ця зустріч з музикою в стінах славетного театру стане незабутньою".

Борис Блох
Вячеслав Чернухо-Волич
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден