Віктор Томашек вперше виступіть у ролі Ротбарта

Цієї неділі, 10 жовтня, у балеті "Лебедине Озеро", який пройде на сцені театру під орудою заслуженого артиста України Ігоря Шаврука о 18:30, соліст балету Віктор Томашек вперше постане у ролі Ротбарта.

Інші солісти у спектаклі

Одетта/Оділія: Наталія Куш, Зігфрід: Даниїл Пащук, Блазень: Станіслав Варанкін, Pas de trois: Роман Лобкін, Анастасiя Корно та Дарина Чумакова, Іспанський танець: Христина Ветчинкiна, Олена Пономарьова, В’ячеслав Кравченко та Дмитро Дзеник, Угорський танець: Марія Рязанцева та Денис Васильєв, Неаполитанський танець: Микола Воріводін та Катерина Бурдік.

Виктор Томашек
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден