Віктор Томашек вперше виступіть у ролі Ротбарта

Цієї неділі, 10 жовтня, у балеті "Лебедине Озеро", який пройде на сцені театру під орудою заслуженого артиста України Ігоря Шаврука о 18:30, соліст балету Віктор Томашек вперше постане у ролі Ротбарта.

Інші солісти у спектаклі

Одетта/Оділія: Наталія Куш, Зігфрід: Даниїл Пащук, Блазень: Станіслав Варанкін, Pas de trois: Роман Лобкін, Анастасiя Корно та Дарина Чумакова, Іспанський танець: Христина Ветчинкiна, Олена Пономарьова, В’ячеслав Кравченко та Дмитро Дзеник, Угорський танець: Марія Рязанцева та Денис Васильєв, Неаполитанський танець: Микола Воріводін та Катерина Бурдік.

Виктор Томашек

Шановні глядачі!
УВАГА!
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 заходи можуть відвідувати глядачі за наявності одного з наступних документів:
- сертифікат про одержання двох доз вакцини від COVID-19 в електронному чи паперовому вигляді.
- документ, який підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (або негативний результат експрес-тесту на антиген до COVID-19), проведеного не більше, ніж за 72 години до відвідування події.
- документ, що підтверджує одужання від COVID-19.

Ці обмеження не застосовуються до осіб віком менше 18 років.

Документ перевірятиметься під час контролю на вході разом з придбаним квитком.

У разі відсутності вищевказаних документів глядач до театру не допускається.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден