У Всесвітньому Клубі Одеситів відбувся благодійний концерт солістів Одеської Опери «З любов’ю до України»

Дві частини одеської душі - Клуб Одеситів і Одеська Опера об'єднались у спільному прагненні миру. Одеська національна опера долучилася до ініціативи Всесвітнього Клубу Одеситів зі збору благодійних внесків на підтримку Збройних Сил України.

Під час концерту свою творчість глядачам дарував зірковий склад солістів Одеської Опери: заслужені артисти України Олена Стародубцева та Владислав Горай; лауреати міжнародних конкурсів Василь Добровольський, Марина Наймитенко, Богдан Панченко, Олександр Прокопович, Павло Смірнов та Юлія Терещук. Концертмейстер - лауреат міжнародних конкурсів, провідний концертмейстер театру - Ігор Парада.

На початку благодійного концерту до Територіальної оборони Одеси було передано п‘ять бронижелетів, які вже вдалось закупити Клубу за внески, зібрані під час проведення благодійних концертів.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден