«Ukraine Now and Forever»: Держава презентує об’єднаний бренд української культури в світі #StandWithUkraine

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти та партнерами запускають проект «Ukraine Now and Forever».

Ukraine Now and Forever обʼєднає різні ініціативи та представить світу українську культуру і мистецтво у своїй самобутності та розмаїтті. У його межах заплановано проведення концертів, театральних та виставкових проектів, презентацій проектів українських митців та авторів, публічних дискусій з українськими інтелектуалами.

У співпраці з громадськими ініціативами, культурними активістами в різних країнах, українськими митцями і мисткинями, творчими колективами, гуртами та культурними активістами(ками) у різних країнах відбудуться виставки, концерти, літературні читання, мистецькі фестивалі тощо. Проект покликаний показати Україну у всьому її культурному розмаїтті та мистецькій мультидисциплінарності.

Події проекту «Ukraine Now and Forever» будуть також направлені на залучення коштів до Фонду відновлення культури. Благодійний мультивалютний рахунок фонду Міністерства культури та інформаційної політики України при Держмистецтв було відкрито в березні. Зібрані кошти будуть направлені на охорону, евакуацію, оцифрування, захист і збереження культурних цінностей, підтримку діяльності закладів культури та мистецтва, креативних індустрій, телебачення та радіомовлення, що постраждали, були пошкоджені чи зруйновані внаслідок бойових дій під час збройної агресії проти України.

Реквізити рахунку за посиланням https://arts.gov.ua/donate

Крім того, Міністерство культури та інформаційної політики України закликає долучатися партнерів, які готові проводити мистецькі акції та розширяти географію проекту. Щоб запропонувати свій захід до відображення на сайті ─ необхідно заповнити google-форму. Об’єднуємось на підтримку української культури!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден