“УКРАЇНСЬКА ОДІССЕЯ” – чарівна подорож хвилями музичного простору

До участі у програмі VI Міжнародного фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» запрошено Національний одеський філармонійний оркестр під орудою народного артиста України Хобарта Ерла.

3 вересня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулася пресконференція. Спiкери: народний артист України, головний диригент Одеського національного філармонійного оркестру Хобарт Ерл; головний диригент ОНАТОБ - В'ячеслав Чернухо-Воліч; Людмила Сергійчук - помічниця генеральної директорки ОНАТОБ зі зв'язків із громадськістю. Спікери поділилися з журналістами подробицями щодо довгоочікуваного концерту "Українська Одіссея".

"Україна - багатонаціональна та молода держава з дуже давньою історією. Назва нашого концерту підкреслює і цей факт, і відображає коріння родоводу Одеси" - каже маестро Хобарт Ерл. Ці слова не тільки про назву, а й в цілому про сам концерт, пронизаний духом незалежності різних країн. Вишукана програма виступу порадує слухачів популярними і маловідомими творами. Маестро В'ячеслав Чернухо-Воліч, музичний керівник фестивалю, розповідаючи про оперний гала концерт і вистави, що вже відбулись, підкреслив: "Тридцятиріччя незалежності нашої країни додала урочистого та особливо святкового настрою всім подіям фестивалю".

"Українська Одіссея" - чарівна подорож хвилями музичного часу і простору. Відвідати її - означає гарантовано наповнити свій вечір музичною насолодою. Маестро Хобарт Ерл, розповідаючи про концерт, знайшов для кожного твору програми особливі слова, - це і "Елегія" Лисенка у вишуканій оркестровці, і ультрадраматична увертюра з опери "Облога Коринфу" Россіні, яка була присвячена війні за незалежність Греції. Не зміг не відзначити Хобарт Ерл і дуже рідкісний балет "Тарас Бульба" Глієра, фрагмент з якого - "Безкрайній український степ" ніколи раніше не виконувався. У фіналі програми лунатиме улюблена музика із балетів Чайковського і Хачатуряна. І це все лише маленька частина того багатогранного колориту, який можна буде відчути, відвідавши VI  фестиваль «Оксамитовий сезон в Одеській опері».

Одеська Опера запрошує до концерту "УКРАЇНСЬКА ОДІССЕЯ"  всіх меломанів 5 вересня о 18:30!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден