В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА БАЛЕТУ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ “БІЛОСНІЖКА”

Надвечір 6 листопада в Одеській Опері запанувала по-казковому урочиста та святкова атмосфера, адже у театрі, вперше за часів війни, відбулася прем’єра для дітей - балет-казка “Білосніжка”.

Під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького музичну казку втілювали на сцені солісти та артисти балету, оркестр театру і вихованці зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете» школи мистецтв №14 і центру балету «Фуете -гранд».

Щиро вітаємо з прем’єрою усіх причетних, насамперед, хореографів-постановників - в. о. художнього керівника балету, заслуженого артиста України Гаррі Севояна, асистентку балетмейстера та авторку лібрето Яніну Кисельову, диригента театру, заслуженого артиста України Ігоря Чернецького та увесь колектив балетної трупи Одеської національної опери!

Фото: Володимир Екимбашян

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден