В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА НОВОГО КОНЦЕРТНОГО ПРОЄКТУ

23 грудня у затишному театральному арт-просторі “Бельетаж-імпреза” відбулася прем’єра мистецького проєкту “Молоді голоси”. Цього вечора свою творчість глядачам дарували артисти, які на початку свого творчого шляху зіткнулися з безліччю викликів, зокрема тривалими карантинними обмеженнями, які довго не давали змоги працювати у повній мірі та війна, з початком якої життя кожного з нас докорінно змінилося.

Вишукані зразки європейської, вітчизняної класики та український народний мелос звучав у виконанні солістів опери: Марини Наймитенко, Владислава Горая, Іллі Марківа, Богдана Панченка, а також солістів оркестру театру Ігоря Карімова, Леоніда Попова та Костянтина Томницького. За клавішами роялю в цей вечір - провідний концертмейстер театру Ігор Парада та Володимир Кочнєв, який долучився до колективу театру під час війни.

Щиро вітаємо з прем’єрою усіх учасників концерту з побажаннями натхнення та української Перемоги!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден