В Одеській опері відбулося оголошення рекорду України

Раді поділитися з Вами новиною про те, що соліст балету нашого театру Андрій Писарєв став офіційним рекордсменом України в номінації "Найбільша кількість перемог артиста балету в міжнародних конкурсах" в категорії "Мистецтво"!

Рекорд буде внесений до Національного Реєстру Рекордів як досягнення України.

Офіційне нагородження представниками експертної групи відбулося на сцені Одеського оперного театру після вистави "Дон Кіхот" 15 травня 2021 року.

Комітет Національного Реєтру Рекордів України виражає впевненість у тому, що нове досягнення буде сприяти популяризації класичного мистецтва і талановитих артистів, що представляють Одеський національний академічний театр опери та балету на високому професійному рівні.

Щиро вітаємо Андрія Писарєва та бажаємо подальших творчих успіхів!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден