В ПАРТІЯХ “РІГОЛЕТТО” ВИСТУПАТИМУТЬ ЗАПРОШЕНІ СОЛІСТИ ТЕАТРІВ УКРАЇНИ

24 вересня о 18:00, в переливах голосів солістів Львівської національної опери, Національного президентського оркестру та Одеського театру музичної комедії, опера “Ріголетто” звучатиме новими вокальними барвами.

В партії Ріголетто виступить ОЛЕКСАНДР ФОРКУШАК - соліст Національного президентського оркестру та Київської оперної студії. В партії Джильди виступить заслужена артистка України, солістка Одеського академічного театру музичної комедії – НАТАЛІЯ ТКАЧУК. Соліст Львівської національної опери ІГОР ШЕВЧУК постане в партії Герцога Мантуанського.

Запрошуємо на перегляд вистави!

Квитки: https://operahouse.od.ua/events/rigoletto/

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден