В театральних майстернях: робота над прем’єрою опери «Катерина» продовжується – Частина І: Сценографія

Напередодні світової прем’єри опери О. Родіна «Катерина», яка була запланована на 26 березня 2022 року, Одеська Опера відкривала глядачам одна за одною сторінки історії створення вистави та репетиційного процесу. Попри війну, підготовка до прем'єри триває і сьогодні.

Нині над художнім втіленням опери натхненно працюють в театральних майстернях театру: завершується підготовка костюмів, бутафорії, монументальних декорацій.

«Художній комбінат театру, – зазначає завідувач постановочної частини Василь Хомін, – створює все, що потрібно для кожної з наших вистав. Завдяки адміністрації театру тут є всі умови для майстрів сценографії».

Створюючи сценографію вистави, головний художник театру Ігор Анісенко досліджував культуру декількох регіонів України, безпосередньо відвідуючи їх, аби краще розуміти і відчувати, якою повинна бути «Катерина». Розглядаючи макет вистави, розумієш, що це справжнiй витвір мистецтва, в кожному сантиметрі якого закладено глибокий сенс. Після нашої Перемоги «Катерину», яку створює високопрофесійна творча команда Одеської Опери, якнайшвидше представлять світу. А ми продовжуватиме розповідати на інформаційних ресурсах театру та у ЗМІ про хід підготовки до прем’єри опери О. Родіна «Катерина».

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден