В УКРАЇНІ ТА СВІТІ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку наприкінці листопада  пам’ять  і душа кожного з нас сповнюються страшними  спогадами про нелюдські злочини, які позбавили життя мільйони українців. Україна спромоглася  донести до всього світу правду про Голодомор. І сьогодні ми вшановуємо наших предків, згадуємо про чорні сторінки історії та роки, які понівечили шрамами серце нашого народу.

Одеська опера схиляє голову у скорботі та  віддає данину пам’яті загиблим своїм мистецьким внеском.

Сьогодні всі ми,  разом із нашими глядачами, о 16-й годині за київським часом приєднаємось до загальнонаціональної хвилини мовчання, після чого розпочнеться концерт-реквієм органної музики «Дзвони пам’яті» за участю солістів театру.

Вічна  пам'ять світлим душам мільйонів українців, що стали жертвами геноциду.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден