В Євангелічно-лютеранській церкві св. Павла відбувся благодійний концерт органної музики “Від серця до серця”

2 червня в Євангелічно-лютеранській церкві св.Павла відбувся благодійний концерт органної музики “Від серця до серця”, який став першим з циклу концертів органної музики артистів Театру в Кірсі.

В концерті взяли участь солісти Одеської національної опери: народна артистка України Лариса Зуєнко, заслужена артистка України Тетяна Спаська, а також лауреати міжнародних конкурсів - Зореслава Долга, Наталя Каданцева, Ілона Скрипник, Юлія Терещук, Василь Добровольський, Олександр Прокопович, Олександр Стрюк, Микола Суббота та Юрій Дудар.

Музика різних епох зарубіжних та вітчизняних композиторів звучала в супроводі органу, партію якого виконала Вероніка Струк.

Фото Володимира Екимбашяна.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден