Відбулась онлайн-прем’єра концерту “Феєрія балету”

12 червня Одеська Опера подарувала глядачам усього світу справжнє свято балету! Концертна програма “Феєрії балету” включила в себе номери з популярних балетних вистав на музику композиторів-класиків. Зокрема, у виконанні солістів балету глядачі знову змогли насолодитись переглядом номерів із балетів А. Адана “Жизель”, А. Хачатуряна “Маскарад”, відправитись у “Вояж” на музику В.А. Моцарта та грецьку мандрівку в оригінальній постановці “Сиртакі” на музику М. Теодоракіса.

В концерті взяли участь солісти балету: заслужені артисти України Катерина Кальченко та Сергій Доценко, Анастасія Корно, Роман Лобкін, Катерина Бурдік, Богдан Чабанюк, Станіслав Скриннік, Анастасія Черняк, В’ячеслав Кравченко, Наталія Івасенко, Дмитро Шарай, Катерина Бартош, Марина Стрижакова, Олександра Воробйова, Олена Кондратьєва, Станіслав Варанкін, Марія Рязанцева, Вікторія Бережна, Данило Пащук.

Під орудою головного диригента театру В'ячеслава Чернухо-Воліча, заслуженого артиста України Ігоря Чернецького та диригента Володимира Врублевського концерт супроводжував оркестр Одеської національної опери та солісти: Марина Наймитенко (сопрано), Володимир Аврятов (віолончель), Ігор Парада (фортепіано) та Михайло Васильєв (альт).

“Феєрія балету” - один з найяскравіших онлайн-проєктів Одеської Опери, реалізований в умовах воєнного часу з ініціативи генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч у співпраці потужної творчої команди, зокрема: головного диригента театру В’ячеслава Чернухо-Воліча, головного художника Ігоря Анісенка, в.о. художнього керівника балету Гаррі Севояна, асистентки балетмейстера Яніни Кисельової, диригента Ігоря Чернецького, режисера Павла Кошки, відеорежисера Кирила Стоянова та звукорежисера Олександра Незвінського.

Концерт доступний для перегляду: https://youtu.be/W6g8P24Fj8Q

Фото: Володимир Екимбашян

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден