ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА ТЕЛЕВЕРСІЇ ОПЕРИ ОЛЕКСАНДРА РОДІНА «КАТЕРИНА»

Відбулася визначна для Одеської опери подія – в телеефірі місцевих каналів Суспільного Мовлення пройшла трансляція телеверсії вистави Одеського національного академічного театру опери та балету - сучасної української опери «Катерина» композитора Олександра Родіна за мотивами творчої спадщини Тараса Шевченка.

Це був перший масштабний, ексклюзивний проєкт Суспільного Мовлення за участі багатьох спеціалістів різних підрозділів, і ми пишаємося, що його було реалізовано саме в Одеській опері. А ще, дуже символічно, що ця прем’єра розчинила двері у Переможний новий рік.

Ми впевнені, що телевізійна версія опери «Катерина» Олександра Родіна дасть змогу ще більшому колу глядачів побачити сучасне мистецьке переосмислення класики, яке відбулося на сцені нашого театру і сприятиме культурній дипломатії та інтеграції у європейській культурний простір.

Генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч вважає що «…саме цей проєкт надає нові можливості для трансляції меседжів про існування України як держави зі своїм особливим, неповторним культурним кодом, а також про міжнародне визнання надбань сучасного українського музичного театру. Ми щиро вдячні Суспільному Мовленню за цю шляхетну спільну роботу».

Невдовзі також вийде радіоверсія вистави на Радіо Культура.

https://corp.suspilne.media/newsdetails/5757

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден