Відеозвернення з Королівства Нідерланди та Королівства Бельгії

В Одеській Опері працює чисельна кількість запрошених митців з різних куточків світу. Щодня, в знак підтримки, театр отримує відеозвернення іноземних колег та партнерів. Надзвичайно теплі слова надіслали з Королівства Нідерланди та Королівства Бельгії наші добрі друзі та партнери - режисер-постановник Герард Мостерд та імпресаріо Здислав Супеж.

Митці висловлюють свою солідарність українцям в їх боротьбі за свою суверенність та незалежність України і горді перебувати у співпраці з Одеською національною оперою. Зокрема, у своєму зверненні продюсер Здислав Супеж дякує за співпрацю та десятки успішно реалізованих проєктів за кородоном генеральній директорці-художній керівниці театру Надії Бабіч та диригенту Ігорю Чернецькому.

Дякуємо колегам за підтримку.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден