Відкриття III мiжнародного фестивалю «Зимовий променад в Одеській опері»: вiдеорепортаж

Відкриття фестивалю «Зимовий променад в Одеській опері» 22 сiчня стало яскравою подією для одеситів та гостей міста. «В умовах пандемії, з урахуванням скасування та перенесення заходів, дуже важливо продовжувати радувати глядачів новими цікавими роботами. Впевнена, що буде дуже цікаво поринути в казковий світ, який розгорнеться перед глядачем: прекрасні декорації, вражаючі костюми, неймовірна музика. Тут можна відпочити душею!» - зазначила напередодні прем‘єри генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч.

Подивіться, яким вражаючим калейдоскопом вистав розпочався фестиваль! А прем'єра дивовижної «Шехерезади» стала коштовним подарунком для всіх поціновувачів мистецтва.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден