Відкриття освітньо-просвітницького проєкту “Сімейний клуб в Одеській Опері”

12 лютого, в рамках фестивалю “Зимовий променад в Одеській Опері”, у театрі відбулось відкриття освітньо-просвітницького проєкту “Сімейний клуб в Одеській Опері”. Проект, який реалізовується згідно Програми розвитку театру генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч, залучає до театру цілі родини й відчиняє двері до скарбниці театральних таємниць.

Проект стартував концертом-виставою “Подорож в оркестр”. Разом з чарівною Феєю Музики, у ролі якої виступила Олена Шаврук, юні глядачі відправились у захоплюючу подорож країною музичних інструментів. Під орудою диригента Ігоря Шаврука, у виконанні артистів оркестру, а також дитячих хорів “Перлини Одеси” та “Зернятка”, на сцені театру звучала класична музика та музика з улюблених мультфільмів. Під час музичної подорожі юні глядачі змогли познайомитись з інструментами оркестру та їх звучанням, диригували оркестром за допомогою чарівних паличок та отримали пам'ятні сувеніри із символікою "Сімейного клубу".

Щирi оплески юних глядачів та їх батьків стали подякою за створення незабутнього дитячого свята в Одеській Опері. До нових зустрічей та нових подорожей!

Путешествие в Оркестр
Путешествие в Оркестр
Путешествие в Оркестр
Путешествие в Оркестр
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден