Відновлення показу вистав

Шановні глядачі! Радо повідомляємо вам, що після довготривалої, вимушеної паузи, Одеська національна опера відкриває свої двері для глядачів та відновлює показ вистав!

Ми завдячуємо Збройним Силам України за мирне небо над театром і присвячуємо їм наші вистави - концерти “Опера Гала” та “Балет Гала”, а також оперу “Запорожець за Дунаєм”.

Звертаємо увагу на заходи безпеки під час відвідування вистав Одеської національної опери!

У випадку повітряної тривоги показ вистави буде перервано, а всім глядачам необхідно буде пройти в захисне укриття, яке знаходиться у театрі, у супроводі білетерів. Кількість місць в залі театру, відповідно до вимог, відповідатиме кількості місць в захисному укритті, відтак кількість квитків буде обмежена.

Також при вході до театру буде здійснюватися перевірка металодетектором на предмет виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життя чи здоров’ю людей.

Афіша подій, а також квитки на вистави вже доступні у продажу онлайн та в касах театру.

Режим роботи кас: З вівторка по неділю: з 11:00 до 19:30 Понеділок - вихідний

Додаткова інформація за телефонами:

048-780-15-09

048-780-15-38

048-780-15-28

З вівторка по п'ятницю з 12 до 17:00.

До зустрічі у величній залі Одеської національної опери!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден