Відзначаємо 150-річний ювілей з дня світової прем’єри опери «АЇДА»!

У грудні 1871 року, в місті Каїр з успіхом відбувся перший прем'єрний показ опери Дж.Верді «Аїда». З цього часу, протягом наступних 150 років, «Аїда» не зникає з репертуарів кращих театрів світу, а її окремі номери, наприклад, тріумфальний марш, знайомі чи не кожному мешканцю планети.

Напередодні вистави опери «Аїда», яка відбудеться на сцені Одеської Опери 17 грудня, вирушаємо у світ закулісся! Увага зіркових артистів театру прикута до унікального антикварного видання, яке демонструє колегам його власниця - запрошена прима Національної опери Алла Позняк. За словами артистки, дане італійське видання майже ровесник опери «Аїда»! Можна лише уявити, які митці мали змогу працювати з виданням за ці майже півтора століття!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден