Віримо в ЗСУ та інвестуємо в збереження культури!

Станом на 1 квітня цього року, за даними інтерактивної мапи Українського культурного фонду «Мапа культурних втрат», від вторгнення Росії постраждали 150 пам’яток та об’єктів культури. Кожен з цих об'єктів - біль для всієї України, адже це багатовікове надбання наших предків, частина нашої історії.

Одеська Опера долучається до збереження і відновлення культурної спадщини та культурних цінностей. Профспілка робітників культури Одеського національного академічного театру опери та балету спрямувала значну фінансову допомогу до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Кожен такий внесок - запорука майбуття для культури України.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден