ВІТАЄМО ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ БАЛЕТУ!

Сьогодні Одеська національна опера вітає усіх майстрів та  поціновувачів балетного мистецтва із Всесвітнім Днем балету  - World Ballet Day!

Наразі балетні вистави Одеської опери вражають красою і технікою, вишуканістю і майстерністю, занурюють глядача в особливий, емоціональний світ прекрасного. Вже  у листопаді запрошуємо усіх шанувальників балетного мистецтва побачити та відчути:  улюбленицю глядачів - містичну «Жизель», одноактні балети «Шопеніана» і «Болеро» та  сучасну хореографічну роботу - балет  Юлії Гомельської «Долі». А головне, 6-го листопада не пропустіть  прем’єру  балетної вистави «Білосніжка»!

Тож всіх, хто служить сцені і дарує глядачам незрівняне ні з чим естетичне задоволення - хореографів, балетмейстерів, артистів балету та усіх, хто не мислить свого життя без прекрасного щиро віншуємо із святом! Нових  вам яскравих ідей і проєктів! Сил та витримки! Легких фуете, граціозних піруетів, витончених арабесків та високих злетів!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден