ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

14 жовтня ― це не просто про свято, це –  про життя, про захист, про волю і віру!

Волелюбний дух українського народу, його прагнення до незалежності і свободи живуть у віках.  І цього дня ми вшановуємо  саме тих, хто боронить  та захищає нашу свободу і незалежність -   військових, що стоять на охороні нашої держави, волонтерів, медиків, людей різних фахів, які захищають нашу Україну кожен на своєму фронті, роблять свій власний внесок до Перемоги. Одеська опера тримає стрій та оборону на мистецькому фронті!

Але, насамперед, ми до ніг вклоняємося воїнам Збройних сил України!

Пам’ятаємо  усіх тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність країни -  Героїв, чиї імена вічно житимуть в наших серцях.

Вітаємо тих, хто щодня захищає Україну зброєю, словом і ділом,  життям і  серцем!

Вдячні! Віримо! Переможемо! Слава Україні!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден