Вітаємо з успішним виступом у Національному театрі опери та балету ім. Марії Бієшу (м. Кишинів) головного диригента Одеської Опери В‘ячеслава Чернухо-Воліча!

21 квітня в Національному театрі опери та балету ім. Марії Бієшу (м. Кишинів), відбувся оперний Гала-концерт під орудою запрошеного диригента-постановника, головного диригента Одеського національного академічного театру опери та балету - В’ячеслава Чернухо-Воліча.

Наприкінці концерту під гучні, солідарні оплески глядачів, маестро розгорнув український стяг.

Вітаємо з успішним та блискучим виступом головного диригента Одеської Опери В‘ячеслава Чернухо-Воліча та усіх причетних до створення грандіозного оперного свята!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден