ВСЕОСЯЖНА МУЗИКА ДОБИ БАРОКО

25 вересня в рамках VII Міжнародного фестивалю мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері. The art of Victory"  в Євангелічно-лютеранській церкві св. Павла, відбувся концерт барокової музики “Хоровий вернісаж”.

Велич храмової акустики сповнили голоси солістів Марини Наймитенко, Катерини Лян, Юлії Терещук, Тетяни Муляр, Ірини Петрової, Олександра Прокоповича, Ігоря Карімова, Рідвана Аріфова та хормейстера-постановника театру Івана Газінського.

Надзвичайно гармонійно в древніх католицьких піснеспівах композиторів доби бароко, звучав хор Одеської національної опери. Хормейстер - головний хормейстер театру Валерій Регрут.

Концертну програму в рамках фестивалю, який цьогоріч носить слоган “The art of Victory“, увінчала тріумфальна пісня слави Г. Генделя “Алілуйя”, що символізує перемогу Світла над Темрявою.

Фото: Володимир Екимбашян

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден