Зустрічаємо новий 212-й сезон!

Нас чекають великі творчі плани, майбутні прем'єри, гастролі, приголомшливі міжнародні проекти та ще багато цікавого.

Саме про це сьогодні, 29 липня, йшла мова на загальних зборах колективу Одеської Опери. Гендиректорка театру Надія Матвіївна Бабіч привітала всіх присутніх, подякувала за підтримку її кандидатури під час конкурсу на посаду та докладно розповіла про плани театру на майбутній сезон.

Також перед колективом виступили заступник генеральної директорки з основної діяльності Сергій Мюльберг, головний диригент В'ячеслав Чернухо-Воліч, головний хормейстер Валерій Регрут, завідувачка оперною трупою Наталія Ютеш, завідуючий балетною трупою Гаррі Севоян, асистент головного диригента Анатолій Пастухов та режисерка-постановниця Оксана Тараненко.

Приємним сюрпризом стало нагородження ветеранів колективу почесними грамотами та подяками.

Вже завтра, 30 липня, театр відкриє свої двері для одеситів та гостей міста. Першою виставою сезона стане опера Дж. Пуччині "Богема".

Ми чекаємо на зустріч з нашим глядачем і впевнені, що новий 212 сезон буде чи не найцікавішим за всю новітню історію Одеської Опери!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден