Головний диригент ОНАТОБ В’ячеслав Чернухо-Воліч диригував прем’єру в Національному театрі опери та балету ім. Марії Бієшу

3 квітня, в Національному театрі опери та балету ім. Марії Бієшу (м. Кишинів), з успіхом відбулась прем’єра опери Масканьї «Сільська честь», під орудою запрошеного диригента-постановника, головного диригента Одеського національного академічного театру опери та балету - В’ячеслава Чернухо-Воліча. Найщиріші вітання даруємо усім причетним до створення яскравої постановки легендарного витвору Масканьї!

В драматичному звучанні музики опери лунали проникливі та актуальні для усього світу питання честі та гідності, любові, ненависті та віри.

В цей вечір на сцені Національного театру опери та балету ім. Марії Бієшу було розгорнуто прапор України, а також лунали оплески для кожного українця, хто виборює свою честь та гідність.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден