Виставу «La Traviata» номіновано на звання «найкращої вистави у жанрі опери/оперети/мюзиклу»

Експерти Фестивалю-Премії «ГРА» в Одесі!

Сьогодні ввечері на них чекає перегляд «La Traviata» в Одеській Опері – номінанта на звання «найкращої вистави у жанрі опери/оперети/мюзиклу».

Режисерське прочитання нової версії опери Джузеппе Верді втілив головний режисер Одеської опери – Євген Лавренчук, а музичне рішення взяв на себе диригент-постановник В’ячеслав Чернухо-Воліч.

«Травіата» – це must have репертуарних оперних театрів. Сьогодні ця опера очолює список найпопулярніших у світі за кількістю інтерпретацій. Критики та преса неодноразово називали виставу дійством, що справді дивує завдяки своїй аванґардності та епатажу.

До якого рішення прийде Експертна рада ІІІ Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» буде відомо після третьої дії опери. Церемонія оголошення лауреатів відбудеться 3 грудня 2020 року.
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден