WePlay4Ukraine: ЄДНАННЯ ЗАДЛЯ МИРУ В УКРАЇНІ

Одеський національний академічний театр опери та балету та музиканти знаних оркестрів Європи запрошують долучитись до благодійної мистецької акції «WePlay4Ukraine».

Акція відбудеться в рамках проєкту Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та партнерів «Ukraine Now and Forever».

Мистецька акція «WePlay4Ukraine» має на меті об’єднати музикантів знаних оркестрів світу в спільному виконанні Гімну Європи та Державного Гімну України та підтримати українську культуру та Україну в руйнівні часи війни. Усі кошти, отримані від монетизації проєкту, будуть спрямовані на благодійний рахунок Фонду відновлення культури Міністерства культури та інформаційної політики України.

Щиро бажаємо, щоб до даного проєкту доєдналося якомога більше музикантів!

Будь ласка, поділіться цим запрошенням із друзями, що працюють в різних оркестрах світу!

Відвідайте наш веб-сайт та дізнайтесь більше про участь в проєкті: weplay4ukraine.com

Крайній термін подання заявок: 31 травня 2022 р., 23:59

Щиро вдячні за вашу участь та підтримку України!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден