25 жовтня, в день народження видатного композитора Жоржа Бізе, тисячі прихильників оперного мистецтва святкують День опери!

Вперше День опери святкувався у 2019 році за ініціативою професійної асоціації Opera Europa, яка об'єднує 215 музичних театрів, в тому числі й Одеський Національний академічний театр опери та балету. Сьогодні в репертуарній афіші ОНАТОБ понад 30 опер українських, італійських, німецьких, австрійських, французьких композиторів

На честь Всесвітнього дня опери, нагадаємо про майбутню прем'єру Театру: оперу «Катерина». Музика на сюжет однойменної поеми Тараса Шевченка написана спеціально для Одеського театру опери та балету українським композитором Олександром Родіним. Перші фрагменти опери можна було почути у рамках шостого фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон». Вони ввійшли до програми концерту «Україна – світу», і одеський глядач прийняв їх із захопленням.

Вітаємо з WORLD OPERA DAY всіх колег і поціновувачiв опери!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден