Вітаємо з міжнародним днем театру!

Сьогодні маємо особливу нагоду для святкування, адже наша Українська Примадонна – Одеська опера разом з усім світом відзначає Міжнародний День театру!

Тож вітаємо наш славетний, чудовий колектив!

Насамперед тих, хто створює і відтворює - найталановитіших солістів та артистів оперної і балетної трупи, блискучих диригентів і хормейстерів, режисерів і балетмейстерів, артистів неперевершеного хору та віртуозного оркестру; наших майстрів креативу - художників, літературно-драматичну частину та рекламно-інформаційний відділ.

Віншуємо цього дня тих, хто якісно та фахово забезпечує наші надійні творчі тили: художньо-постановчу частину, невтомних титанів - машинно-декораційний, машинно-генераторний, звуковий та електроосвітлювальний цехи; нашу фінансову цитадель - бухгалтерію і планово-економічний відділ; чарівників з виробничих майстерень - майстрів з костюмів та декорацій; підрозділи особливого призначення - відділ кадрів, профспілку і тендерний комітет. Безумовно, нашу бібліотеку, а також служби електропостачання, інженерні служби з обслуговування будівлі театру, господарську дільницю.

Вітання головній сполучній ланці театру, нашим амбасадорам на глядацьких теренах - службі головного адміністратора! І, звісно, віншування театральному Олімпу Одеської опери (а суворою мовою штатного розкладу - адміністрації театру), де все генерується, поєднується, діє-вирішується та втілюється в життя таким чином, що здається, нібито легким і невимушеним.

Щирі вітання колегам та однодумцям – Національна опера України ім. Т. Шевченка, Львівська Національна Опера, Дніпропетровський академічний театр опери та балету, Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. Лисенка ХНАТОБ, а також театрам-землякам - чудовим театральним колективам Одеси: Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька, Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, Одеська обласна філармонія ім. Давида Ойстраха, Одеський театр юного глядача ім. Олеші, Одеський академічний театр ляльок, Одеський Обласний Академічний Драматичний Театр.

Хай славетні, непересічні сторінки нашої історії збагачуються новими виставами, потужними мистецькими проєктами, творчими відкриттями. Найголовніше побажання для усіх театрів світу – це побажання миру! Коли гримлять гармати - музи не мовчать!

Міцно тримаймо мистецький фронт! Разом наближаймо Перемогу!

Браво, Театр! Життя триває! Вперед до Перемоги!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден