Європейське співробітництво триває

Одеська опера в особі Генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч привітала з призначенням на посаду директорки Професійної асоціації оперних труп і фестивалів Європи «Opera Europa» пані Карен Стоун і висловила щира подяку на співпрацю та підтримку. «Для нас велика честь бути частиною потужної родини "Опера Європа". Одеську національну оперу і "Опера Європа" пов’язують сталі партнерські стосунки, які, ми впевнені, будуть мати ефективне продовження. Таке партнерство і підтримка особливо важливі зараз, у надскладні часи для України та всього прогресивного людства. Шановна пані Карен, щиро бажаємо Вам успіхів і натхнення у Вашій роботі!», - зазначила у листі пані Надія Бабіч.

Нагадаємо: «Opera Europa» є провідною організацією з обслуговування професійних оперних труп і оперних фестивалів по всій Європі. Наразі вона об’єднує  понад 215 членів із 43 країн.  Після ретельного, вибагливого пошуку Рада «Opera Europa» визначилася саме по кандидатурі Карен Стоун. Вона отримала естафету від Ніколаса Пейна, який очолював організацію з 2003 року.

З початку російського вторгнення в Україну, «Opera Europa» надала оперним театрам України, зокрема Одеській опері,  можливість бути членами престижної європейської організації на безоплатній основі.

Відповідаючи на вітання з боку нашої театральної спільноти, Карен Стоун написала: “Щиро дякую за люб’язне привітання. Я дуже захоплююся зусиллями колективу Одеської опери, зокрема особисто пані Надії Бабіч в цей справді важкий час. Ми продовжуємо забезпечувати  нашим українським колегам  безкоштовне членство в «Opera Europa».”

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден