З 8 до 24 січня 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження!

З 8 до 24 січня 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження!

Так, з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня 2021 року на території України забороняється приймання відвідувачів закладами культури та проведення культурних масових заходів.

Водночас дозволяється здійснювати підготовку театральних постановок, театрально-концертних програм та інших заходів для публічного показу тощо, а також діяльність, пов'язану з виробництвом аудіовізуальних творів.

Дозволена також робота історико-культурних заповідників та релігійних установ (в приміщенні - 1 особа на 5 кв. м, без стаціонарних місць або на свіжому повітрі - з дотриманням дистанції 1,5 м).

В готелях та санаторно-курортних закладах:

• забороняється приймання відвідувачів спортивними залами, фітнес-центрами, басейнами;

• заклади громадського харчування та місця для харчування можуть працювати з 6-ї до 11-ї години ранку, з наданням послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів цілодобово;

• салони краси можуть працювати за попереднім записом.

Дозволяється організація гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв).

МКІП наголошує на необхідності при здійсненні діяльності неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів та карантинних обмежень.

Нет описания фото.
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден