«З любов’ю до України»: третій благодійний концерт Одеської опери у Всесвітньому Клубі Одеситів

З любов’ю до України та Одеси 14 травня, у Всесвітньому Клубі Одеситів, відбувся третій благодійний концерт Одеської опери на підтримку Збройних Сил України.

Григорій Барац, директор ВКО, передав на початку концерту полковнику Олексію Рудакову, заступнику командира бригади Територіальної оборони Одещини, нову партію бронежилетів.  Г. Барац зазначив, що на зібрані благодійні внески вже вдалось закупити 60 бронежилетів. 

Цього вечора у залі Всесвітнього Клубу Одеситів - аншлаг

Майстерністю виконання вражав ансамбль солістів оркестру Одеської Опери в музиці Мирослава Скорика, Ігоря Поклада та аранжуваннях солістки оркестру Олени Іонової. Музика українських композиторів неймовірно чуттєво лунала у виконанні провідної солістки Театру - Юлії Терещук. Піснею «Чорнобривці» розчулив глядачів заслужений артист України - Владислав Горай. 

Вечір української музики у Всесвітньому Клубі Одеситів традиційно завершився  оплесками, подяками і щасливими усмішками!

Вiдео концерту за посиланням .

Щиро дякуємо усім, хто розділив цю подію разом з Одеською Оперою!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден