«З любов’ю до України”: вечір улюблених оперних дуетів

В рамках циклу благодійних концертів Одеської Опери “З любов’ю до України” у Всесвітньому клубі одеситів відбувся концерт солістів опери - “Вечір улюблених оперних дуетів”.

В концерті взяли участь: народні артисти України Лариса Зуєнко, Василь Навротський; заслужені артисти України Тетяна Спаська, Олена Стародубцева, Наталія Ютеш, Владислав Горай, Дмитро Павлюк; соліст Метрополітен-опера, Віденської державної опери, театру Ла Скала Віталій Білий; лауреати міжнародних конкурсів Ганна Літвінова, Марина Наймитенко, Василь Добровольський, Богдан Панченко, Олександр Прокопович, Сергій Узун. За роялем, незмінно, провідний концертмейстер театру - Ігор Парада.

Фото: Володимир Екимбашян

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден