Запрошуємо до Одеської опери!

12 серпня, 18:00 - в Одеській національній опері грандіозна, заворожуюча та містична сценічна кантата Карла Орффа «Carmina Burana». В центрі подій - колесо Фортуни, яке ніколи не зупиняється, змінюючи веселощі на трагедію, а життя на смерть.

«Carmina Burana» — це вражаючий синтез класичного та сучасного у виконанні артистів опери, балету, хору, оркестру та дитячого хору «Перлини Одеси». Про цю постановку кажуть: «Приречена на аншлаг!».

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/carmina-burana

13 серпня, 16:00 Одеська національна опера представить глядачу прем’єру - оновлену версію балету “Дон Кіхот”. «Оновлена версія балету “Дон Кіхот” більш емоційна, лаконічна, імпульсивна та цілісна, а перегляд вистави однозначно відбуватиметься на одному диханні» - зазначає виконуючий обов’язки художнього керівника балетної трупи, заслужений артист України Гаррі Севоян.

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/don-quixote

14 серпня, 16:00 ви зможете побачити оперу «Ріголетто», яку Джузеппе Верді вважав своїм найкращим твором. Лібретто Франческо Марії П'яве засноване на драмі Віктора Гюго «Король бавиться».

За даними порталу Operabase, «Ріголетто» посіла восьме місце серед найбільш виконуваних опер в світі.

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/rigoletto

Odessa-Opera-Don-Quixote
Odessa-Opera-Rigoletto
Odessa-Opera-Carmina-Burana
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден