ЗБЕРІГАЄМО КУЛЬТУРНУ СПАДЩИНУ!

На будівлі Одеської опери встановлено позначки «Блакитний щит» - захисні емблеми Гаазької конвенції про захист культурних цінностей в разі військового конфлікту.

Театр потрапив до числа 65-ти одеських пам’яток архітектури та містобудування національного значення, що знаходяться під захистом конвенції і мають  цей відмітний знак — загострений знизу щит, розділений на чотири частини синього і білого кольору.

Виготовлення знаків профінансовано у рамках грантової допомоги від ЮНЕСКО, наданої одеській громадській організації «Museum for change» за  сприяння Одеського виконавчого комітету і  Міністерства культури та інформаційної політики України.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден