Знімальна група італійського медіахолдингу «RAI» в Одеській Опері

Журналісти зробили пряме включення з балетного класу,  де тривають заняття артистів Одеської Опери. Також відбулось пряме включення із заступником генеральної директорки-художньої керівниці театру з основної діяльності, заслуженим діячем мистецтв України - Сергієм Мюльбергом. 


Сергій Калійович наголосив на тому, що найважливіше для кожного члена колективу театру, як і для кожного українця - це мир, якого ми всі прагнемо і робимо задля того все можливе: вступаємо до лав Збройних Сил України, Територіальної оборони, стаємо волонтерами та проводимо благодійні концерти задля підвищення рівня обороноздатності нашого міста. 


Щиро дякуємо знімальній групі - Лоренцо Турі та Лоренцо Ло Бассо, а також українському журналісту Антону Кудінову за плідну співпрацю! 


Віримо, що наступна зустріч неодмінно відбудеться після Перемоги!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден