Зустріч колективів театрів Одеси

Сьогодні відбулась зустріч колективів театрів Одеси задля того, щоб звернутись до росіян з проханням сприяти припиненню війни, яку розв’язала Росія.

У зустрічі взяли участь представники Одеської Опери, зокрема, заступник генеральної директорки-художньої керівниці з основної діяльності Сергій Мюльберг, солісти та працівники театру. Кожен з присутніх наголошував на тому, що Україна - це миролюбива, багатонаціональна держава, мешканці якої не потребують порятунку. Сьогодні ми прагнемо одного - повернутись до того життя, яким жили до 24 лютого.

Віримо, що ми будемо почуті!

Віримо, що ми переможемо!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден