Звернення композитора Олександра Родіна

До 24 лютого в Одеській Опері вирувало насичене мистецьке життя: тривала підготовка до прем’єри опери Олександра Родіна “Катерина”. Репетиції, пресконференції, інтерв’ю, створення костюмів та декорацій. Одеська Опера жила “Катериною”.

Пліч-о-пліч з колективом театру працював композитор киянин Олександр Родін. Нині Олександр записує звернення до діячів мистецтв Росії та Білорусі з бомбосховища, де мільйони українців змушені проводити години, ночі, а іноді й дні. Композитор закликає зупинити цю несправедливу війну: “Ви мабуть зараз переймаєтесь, хвилюєтесь, готуєтесь до концертів, вистав, до прем'єр. А ми ховаємо у підвалах наших дітей. Від російських снарядів, від російських бомб. Тут війна. Тут російські солдати вбивають наших дітей. Вдумайтесь…” Віримо, що нас почують! Віримо у перемогу та Україну!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден