Щиро вітаємо з ювілеєм Сергія Каліовича Мюльберга!

Заслужений діяч мистецтв України, заступник з основної діяльності генеральної директорки-художньої керівниці Одеського національного академічного театру опери та балету, Сергій Каліович натхненно служить мистецтву Театру.

Багатогранна діяльність Сергія Каліовича, яка сприяє успішному втіленню в життя численних театральних проектів, заснована на високому професіоналізмі, самовідданості, організаторських здібностях.

З Днем Народження, Сергію Каліовичу!

Нехай завжди панують у Вашому домі — мир і злагода, у серці — мудрiсть i доброта! Щиро зичимо Вам невтомної наснаги до життя, невичерпної енергії і творчого натхнення!

Бажаємо міцного здоров‘я на многая літа!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден